Overslaan en naar de inhoud gaan
 

Energiebesparingsvragen? Stel ze in het ‘Trefpunt’

Heb je vragen over verduurzamen? De energie-ambassadeurs in het Trefpunt geven je graag informatie over energiebesparende maatregelen en het opwekken van energie. De energie-ambassadeurs helpen je ook met praktische (kleine) tips hoe je energie kan besparen.

In Trefpunt #duurzaam zijn verschillende isolatiematerialen, energiezuinige ventilatiesystemen, warmtepompen, energiezuinige verlichting en zonnepanelen te zien. Van 21 juli tot en met 19 augustus kun je bij Trefpunt terecht op afspraak. Je kunt een afspraak maken voor een bezoek aan het Trefpunt óf een huisbezoek via trefpunt@veenendaal.nl. Ook is het mogelijk om telefonisch een afspraak te maken via 06-21273932 of 06-43139498. Je vindt Trefpunt in de Corridor (Passage 24, naast de achteringang van de HEMA).

Events

In het hart van onze stad is er altijd iets te beleven. Op vrijdagavond is het extra levendig vanwege de koopavond. Zaterdag is er de hele dag markt. Benieuwd naar andere geplande evenementen? Neem dan een kijkje in ons overzicht hieronder.

 
Meer info

Ralph van Manen

In deze tour in een aantal sfeervolle kleinere zalen neemt Ralph van Manen u mee door zijn muziek en door…
 
Meer info

LoveLife Run Veenendaal

En dat is zeker bijzonder, want de LoveLife Run is niet zomaar een hardloopevent... Stoere (ex-)…
 
Meer info

Veenendaal City Run

Op vrijdag 16 oktober is de 10e editie van de Veenendaal City Run. De funrun dwars door Winkelstad Veenendaal…